skip navigation
Date Result Opponent Location Status
Sat Oct 27
L
Jerry Gambles 5C
Roseville Area High School, 1240 County Road B2 West, Roseville, MN, USA - Court 3
FINAL
Sat Oct 27
W
Rogers Blue
Roseville Area High School, 1240 County Road B2 West, Roseville, MN, USA - Court 3
FINAL
Sun Oct 28
L
Roseville
Roseville Area High School, 1240 County Road B2 West, Roseville, MN, USA - Court 3
FINAL
Sat Nov 17
W
Centennial
Centennial Tournament
FINAL
Sat Nov 17
W
White Bear Lake
Centennial Tournament
FINAL
Sat Nov 17
L
Eagan
Centennial Tournament
FINAL
Sat Dec 1
W
Coon Rapids
Andover Tournament - Oak View Middle School
FINAL
Sat Dec 1
W
St. Francis
Andover Tournament - Oak View Middle School
FINAL
Sat Dec 1
W
Anoka
Andover Tournament - Oak View Middle School
FINAL
Sat Dec 15
L
Mahtomedi
Stillwater High School, Stillwater Boulevard North, Stillwater, MN, USA - Court 3
FINAL
Sun Dec 16
W
Centennial
Stillwater High School, Stillwater Boulevard North, Stillwater, MN, USA - Court 3
TBD
Sun Dec 16
W
Elk River
Stillwater High School, Stillwater Boulevard North, Stillwater, MN, USA
TBD
Sat Jan 5
W
Orono Blue
Providence Academy, Schmidt Lake Road, Plymouth, MN, USA - Gym A
FINAL
Sat Jan 5
L
Eden Prairie
Providence Academy, Schmidt Lake Road, Plymouth, MN, USA - Gym C
FINAL
Sun Jan 6
W
Minnetonka Gray
Wayzata High School, Peony Lane North, Plymouth, MN, USA
FINAL
Sat Jan 19
L
Lakeville North Black
Highview Middle School, 7th Street Northwest, New Brighton, MN, USA - Court L
FINAL
Sat Jan 19
W
White Bear Lake
Highview Middle School, 7th Street Northwest, New Brighton, MN, USA - Court L
FINAL
Sun Jan 20
W
Moundsview
Highview Middle School, 7th Street Northwest, New Brighton, MN, USA - Court U
FINAL
Sat Jan 26
W
East Ridge
Chaska High School, 545 Pioneer Trail, Chaska, MN, USA - Court 1
FINAL
Sat Jan 26
L
Roseville
Chaska High School, 545 Pioneer Trail, Chaska, MN, USA - Court 3
FINAL
Sun Jan 27
W
Prior Lake Gold
Chaska High School, 545 Pioneer Trail, Chaska, MN, USA - Court 3
FINAL
Sat Feb 9
L
Mahtomedi
White Bear Lake Area High School - North Campus Court 4, Division Avenue, White Bear Lake, MN, USA
FINAL
Sat Feb 9
L
STMA Gold
White Bear Lake Area High School - North Campus Court 4, Division Avenue, White Bear Lake, MN, USA
FINAL
Sun Feb 10
L
Spring Lake Park
White Bear Lake Area High School - North Campus - Court 3, Division Avenue, White Bear Lake, MN, USA
FINAL
Sat Feb 16
W
Wayzata
Roosevelt Middle School, Court 11, 125th Avenue Northeast, Blaine, MN, USA
FINAL
Sat Feb 16
W
Centennial
Roosevelt Middle School, 125th Avenue Northeast, Blaine, MN, USA
FINAL
Sun Feb 17
W
White Bear Lake
National Sports Center, 105th Avenue Northeast, Blaine, MN, USA
FINAL
Sat Mar 2
W
Eden Prairie
Park High School - Gym 3, 80th Street South, Cottage Grove, MN, USA
FINAL
Sat Mar 2
L
Orono Red
Park High School, 80th Street South, Cottage Grove, MN, USA - Gym TBD
FINAL
Sat Mar 2
W
Lakeville North Black
Park High School, 80th Street South, Cottage Grove, MN, USA - Gym TBD
FINAL
Sun Mar 3
W
White Bear Lake
Park High School, 80th Street South, Cottage Grove, MN, USA - Gym TBD
FINAL
Sun Mar 3
W
Park Center
Park High School, 80th Street South, Cottage Grove, MN, USA - Gym TBD
FINAL
Sun Mar 3
W
Minnetonka Blue
Park High School, 80th Street South, Cottage Grove, MN, USA - Gym TBD
FINAL
Sat Apr 6
W
Centennial
Maple Grove Senior High School - Court 5, Fernbrook Lane North, Maple Grove, MN, USA
FINAL
Sat Apr 6
W
Maple Grove 4G2
Maple Grove Senior High School Court 5, Fernbrook Lane North, Maple Grove, MN, USA
FINAL
Sun Apr 7
W
Maple Grove 4G3
Maple Grove Senior High School, Fernbrook Lane North, Maple Grove, MN, USA
FINAL
Sun Apr 7
W
Eden Prairie
Maple Grove Senior High School, Fernbrook Lane North, Maple Grove, MN, USA
Final/OT
Sat Apr 13
W
MN Suns 2027 Long
St. Michael-Albertville High School, Jamison Avenue Northeast, Saint Michael, MN, USA - Court 3
FINAL
Sat Apr 13
W
Elk River
St. Michael-Albertville High School, Jamison Avenue Northeast, Saint Michael, MN, USA - Court 3
FINAL
Sat Apr 13
L
Prior Lake 4A
St. Michael-Albertville High School, Jamison Avenue Northeast, Saint Michael, MN, USA - Court 1
FINAL
Sun Apr 14
L
Maple Grove Xtreme
St. Michael-Albertville High School, Jamison Avenue Northeast, Saint Michael, MN, USA
FINAL
Sun Apr 14
W
Lakeville Red
St. Michael-Albertville High School, Jamison Avenue Northeast, Saint Michael, MN, USA
FINAL
Sat Apr 27
W
Lakeville Red
Rogers High School Court 2, 141st Avenue North, Rogers, MN, USA
FINAL
Sat Apr 27
W
Edina
Rogers High School Court 1, 141st Avenue North, Rogers, MN, USA
FINAL
Sat Apr 27
W
Maple Grove Xtreme
Rogers High School, 141st Avenue North, Rogers, MN, USA
FINAL
Sat May 4
W
Shakopee
Hopkins High School - Court 1, Lindbergh Drive, Minnetonka, MN, USA
FINAL
Sat May 4
W
Phelps Falcons
Hopkins High School - Court 5, Lindbergh Drive, Minnetonka, MN, USA
FINAL
Sun May 5
W
Elk River
Hopkins High School, Lindbergh Drive, Minnetonka, MN, USA
FINAL
Sun May 5
W
Edina
Hopkins High School, Lindbergh Drive, Minnetonka, MN, USA
FINAL